KONST / Litografier / Färglitografi 16218143
nr 1621 8143
Berit Markevärn
(f. 1952), Sverige
Röd cykel. Signerad, numrerad 39/400. Färglitografi, bildmått: 52x35 cm, yttermått inklusive ram: 64x46 cm
Berit Markevärn, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:45:50
150 kr